Egiptuse lipp

Telli omale Egiptuse lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Egiptuse lipp

Egiptuse lipp on Egiptuse ametlik lipp. Lipp võeti kasutusele 4. oktoobril 1984. Kangas on jagatud kolmeks võrdseks horisontaalseks laiuks, punane, valge ja must. Valge laiu keskel on kuldneSaladini kotkas. Värvitoonid on punanePantone 186 c / CMYK (%) C 0-M 90-Y 80-K 5 ja kollane (kuldne) Pantone 116c / CMYK (%) C 0-M 15-Y 95-K 0. Punane tähistab revolutsiooni, valge helget tulevikku ja must tumedat minevikku. Lipuvärvid on Pan-Araabia traditsioonilised värvid, samad värvid on ka Iraagi,Süüria ja Jeemeni lipul. Egiptuse lippu eristab nendest lipu keskel olev kotkas.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel

Funkar verkligen roulettestrategier?