Ekvatoriaal-Guinea lipp

Telli omale Ekvatoriaal-Guinea lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Ekvatoriaal-Guinea lipp

Praegune Ekvatoriaal-Guinea lipp oli kasutusel aastatel 1968–1973 ja on jälle kasutusel alates 21. augustist1979. Sellel on kolm horisontaalset laidu, roheline, valge ja punane, ning vardapoolses osas on sinine kolmnurk, mille laius on 1/4 lipu pikkusest. Lipu keskel, valgel laiul on Ekvatoriaal-Guinea vapp.

Roheline (PMS 347C) sümboliseerib lopsakat loodust ja põllumajandust, valge on ühiskonnas valitseva rahu värv ja punane (PMS 186C) viitab iseseisvusele. Sinine (PMS 312C) kolmnurk tähistab merd, mis eraldab ja samas ka ühendab riigi eri osi. Vapikilbil on kujutatud kapokipuud, kilbi kohal on aga kuus kollast kuusnurkset tähte ning kilbi all lint tekstiga “Unidad, Paz, Justicia” (ühtsus, rahu ja õiglus).

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel