Elevandiluuranniku lipp

Telli omale Elevandioluuranniku lipp  (Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Elevandiluuranniku lipp

on Côte d’Ivoire’i Vabariigi ametlik lipp.

Praegune riigi- ja rahvuslipp võeti kasutusele 3. detsembril 1959. See on vertikaalsete laidudega oranž-valge-roheline trikoloor. Sellise värvivalikuga soovitakse vältida panaafrika värvening näidata pigem sõltuvustPrantsusmaast kui oma Aafrikanaabritest. Lipu eeskujuks onPrantsusmaa lipp, kuid värvid pärinevad Iirimaa lipult.

Lipu värvid seostuvad rahvusliku juhtmõttega “Ühtsus, distsipliin ja töö”. Roheline ja valge on Côte d’Ivoire’i Demokraatliku Partei värvid.

Oranž (PMS 151C) sümboliseerib progressi ja riigi põhjaosa savannipiirkonda.

Roheline (PMS 347C) kujutab lootust ja riigi lõunaosa haljaid metsi.

Valge sümboliseerib rahu ja riigi osade ühtsust.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel