Eritrea lipp

Telli omale Eritrea lipp  Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Eritrea lipp

5. detsember 1995 kasutusele võetud Eritrea riigi- ja rahvuslipp on kompromiss kahe vabastusliikumise, “EPLF”-i (Eritrea People’s Liberation Front) ja “ELF”-i (Eritrea Liberation Front) lipust. “EPLF”-i lipu kollanesotsialismi täht asendati riigi iseseisvuse sümboli oliivipuulehtedest vanikuga, mis on pärit autonoomse Eritrea lipult ja seda kasutas ka “ELF”. 1995. aastal suurendati vanikut nii, et see sarnaneks ÜRO lipul oleva pärjaga.

Lipu väljad on jaotatud kolmeks, vardapoolsest üla ja alanurgast kulgeb punane kolmnurk üle kanga lehvipoolsesse keskkohta. Sellest ülespoole jääb roheline ja allapoole sinine väli. Oliivipuuokstest vanik paikneb punase kolmnurga vardapoolsel osal.

Punane (PMS 185C)sümboliseerib vabadusvõitluses toodud vereohvrit, roheline (PMS 361C) põllumajandust, kollane (PMS 123C) maavarade rikkust ja sinine (PMS 279C) mereande. Oliivipuuokste 30 oksa meenutavad Aafrika20. sajandi kõige pikema sõja kestvust.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel