Etioopia lipp

Telli omale Etioopia lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Etioopia lipp

Praegune Etioopia lipp kinnitati 6. veebruaril 1996. See on rohe-kolla-punase horisontaalsete laidudegatrikoloor, mille keskel on sinine sõõr kollase viisnurkse tähe ja viie kollase kiirega.

Roheline (PMS 347C) sümboliseerib maad ja viljakust, kollane armastust ja õiglust, punane (PMS 032C) usku ja ohvrimeelt ning sinine (PMS 293C) rahu. Kollane täht väljendab rahva ühtsust ja kiired helget teed tulevikku.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel