Ghana lipp

Telli omale

Telli omale Ghana lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Ghana lipp

on Ghana Vabariigi lipp. Praegune lipp võeti kasutusele 1957. aastal. Aastatel 1964–1966 kasutati lippu, mille keskmine laid oli valge.

Horisontaalsete laidudega panaafrika värvides (punane, kollane, roheline)trikoloori keskmisel laiu keskel on must viieharuline täht. Punane sümboliseerib iseseisvuse nimel valatud verd, kollanemaavarasid ja roheline metsi. Täht on Aafrika vabanemise juhttäht.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel