Grenada lipp

Telli omale Grenada lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Grenada lipp

Lipp võeti kasutusele Grenada iseseisvumisel Suurbritannia võimu alt 7. veebruaril 1974.

Lipu keskne osa on diagonaalselt jaotatud neljaks veerandikuks, millest ülemine ja alumine on kollased ja vasak- ja parempoolne rohelised. Lipu ääres on punane raam, millel on kuus kuldset viieharulist tähte (kolm ülal ja kolm all), mis sümboliseerivad riigi kuut valda, ja lipu keskel olev kuldne täht punases ringis sümboliseerib pealinna Saint George’s-it. Vardapoolses servas olev sümbol kujutab muskaatpähklit, mida Grenadal palju kasvatatakse. Lipu punane värvus sümboliseerib julgust ja elujõulisust, kollane tarmukust ja soojust, roheline taimestikku ja põllumajandust.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel

Flag of Grenada.svg