Guatemala lipp

Telli omale Guatemala lipp  Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Guatemala lipp

Sinised triibud sümboliseerivad Guatemala paiknemist kahe ookeani vahel ja taevast riigi kohal. Valgetähistab rahu ja puhtust.

Riigilipu keskel on Guatemala vapp.

Kuni 1851. aastani oli Guatemalas kasutusel Kesk-Ameerika lipp, mil lipule lisati Hispaania värvid punane jakollane. Algsed värvid taastati 17. augustil 1871, aga vertikaalsete triipudena.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel