Guinea lipp

Telli omale Guinea lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Guinea lipp

Lipp võeti kasutusele pärast riigi iseseisvumist 10. novembril 1958.

Lipp on vertikaalsete väljadegapanaafrika värvides trikoloor (punane, kollane, roheline). Punane sümboliseerib verd, kolonialismiohvreid, tööliste valatud higi ja tulevikulootust; kollane kulda ja teisi maapõuevarasid, päikest, energiat, heaolu ja võrdsust; roheline taimestikku ja viljakat pinnast.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel

Videoslots Casino Recension