Indoneesia lipp

Telli omale Indoneesia lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Indoneesia lipp on Indoneesia ametlik lipp.

Indoneesia riigi- ja rahvuslipp kinnitati17. augustil 1945. Lipp on jagatud kaheks horisontaalseks väljaks, punaseks ja valgeks. Indoneesia keeles kutsutakse seda lippu ka “Sang Saka” (uhke kahevärviline) ja “Merah Putih” (punane valge).

Punane sümboliseerib keha, vaprust ja vabadust, valge aga hinge, õilsaid püüdlusi ja õiglust.

1922. aastal asutasid rahvuslikult meelestatud üliõpilased Hollandis Indoneesia Liidu, mis võttis oma tunnuseks keskaegse Majapahiti kuningriigi punavalge lipu. Esmakordselt lehvis see lipp Jaaval 1927. aastal, kui tuli kokku Indoneesia Rahvuspartei.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel