Jaapani lipp

Telli omale Jaapani lipp  Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Jaapani riigi- ja rahvuslipuks on valge kangas, mille keskel on punane sõõr ehk päikesesümbol “Hinomaru”. Lipp kuulutati riigi tunnuseks 1870. aastal, kuid ametlikult tunnistas Jaapani parlament selle riigilipuks alles 1999. aastal .

Valge tähistab puhtust ja puutumatust, punane on aga siiruse, soojuse ja inspiratsiooni värv.

Päikeseketas on muistsetest aegadest peale olnud Jaapani ja selle keisri sümbol. Legendi järgi rajas Jaapani Keisririigi päikesejumalanna Amaterasu Omikami poeg Jimmu Tenno.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel