Kambodža lipp

Telli omale Kambodža lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Rahvuslipp võeti uuesti kasutusele aastal 1993 pärast seda, kui rahvahääletusel otsustati monarhiakasuks.

Lipu kujundus pärineb umbes aastast1850. Suures osas on sinised raamid ja punane keskosa, millel on Angkor Wat, jäänud sellest ajast alates muutumatuks.

Kambodža lipp oli mõneks aastaks muudetud punaste khmeeride võimul oleku ajal, kes kasutasid üleni punast lippu, kuigi Angkor Wati kujutis sellel säilis.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel