Kameruni lipp

Telli omale Kameruni lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Kameruni praegune riigi- ja rahvuslippvõeti kasutusele 20. mail 1975. aastal. See on vertikaalsete väljadega rohe-puna-kollane trikoloor mille punase välja keskel on kollane viisnurkne täht. Roheline (PMS 341C), lootuse värv, sümboliseerib riigi lõunaosa ja selle troopilist rohelust. Kollane (PMS 116C), päikese värv, esindab põhjapiirkonda ja sealseid pruunikaskollaseid savanne. Punane (PMS 186C), iseseisvuse värv, ühendab riigi eri osad ja rahvusrühmad. Kollane täht on riigi ühtsuse sümbol.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel