Kanada lipp

Telli omale Kanada lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Lipp võeti kasutusele 15. veebruaril1965.

Kangas on jagatud vertikaalselt kolmeks väljaks (punane, valge, punane) ning valge välja keskel on 11 tipuga punane vahtraleht.

Lipuväljade laiused on 1:2:1. Punane värvus on Pantone värviskaala järgi PMS 193.

Lipu valge värviväli on kahekordselt laiem punasest väljast ning sellel on kujutatud punast vahtalehte.

Lipu punane värv sümboliseerib Kanada sõdurite Esimeses maailmasõjas valatud verd. Valge sümboliseerib aga Kanada lumerohkust. Vahtraleht on Kanada sajandeid vana vapisümbol.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel