Kasahstani lipp

Telli omale Kasahstani lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Riigi- ja rahvuslipp võeti praegusel kujul kasutusele 4. juunil 1992. Šaken Nijazbekovi poolt kujundatud lipp oli helesinine ning see sümboliseerib ääretut taevast, mille all kõik inimesed elavad. See tähistab ka igavest meelekindlust ja rahu ning ustavust iseseisvusele. Lipu keskel liugleb särava päikese all stepikotkas (Aquila nipalensis). Kõik see koos kujutab kasahhide ülevaid ideaale ja vabaduseiha. Lipu vardapoolses osas on traditsiooniline rahvuslik ornament.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel