Komooride lipp

Telli omale Komooride lipp Liputehas.ee lehelt – kindel kvaliteet ja parim hind!

Praegune Komooride riigi- ja rahvuslippvõeti kasutusele 7. jaanuaril 2002. Lipp sarnaneb Mauritiuse ja Seišellide lipuga. Sellel on ühendatud horisontaalsete laidudena Ndzwani,Mwali ja Mayotte’i lipuvärvid. Vardapoolses osas on aga islamitunnusena roheline kolmnurk, valgekuusirp ja neli valget viisnurkset tähte. Kuigi riik koosneb kolmest saarest,Ngazidja, Ndzwani ja Mwali, tähistab neljas täht Prantsusmaale kuuluvatMayotte. Sellega väljendatakse soovi ühendada kõik neli saart ühtseks riigiks.

Lipu värvide toonid on roheline PMS 363C, kollane PMS 123C, punane PMS 186C ja sinine PMS 285C.

Oma lipud on ka Ngazidjal – sinine kangas, millel valge poolkuu ja neli viisnurkset tähte, Ndzwanil – punane kangas, mille keskel valge käsi ja poolkuu ning Mwalil – kollane kangas, mille vardapoolsel osal on must vertikaalne laid, kollase välja keskel on aga valge viisnurkne täht ning poolkuu.

Tõenäoliselt on antud lipp standard mõõtudes (kohandatuna EV lipu järgi; 105x165cm) juba meie riiulil! Juhul, kui meil seda siiski kohe pakkuda ei ole, saate selle paari päeva jooksul! Telli meilt eri mõõtudes lipp ning soovi korral komplekteerime selle koos lipuvardaga! Lisaks võime toota lippe eri kangast, kuid reeglina valmistatakse lipp 115 g/m2 ja 160 g/m2 lipukangast, millest valmistab lippe terve maailm! 

Trendiks on saamas ka võrk-kanga ehk mesh lipukanga kasutamine.  Nende puhul on tegemist nn välilippudega, mis muidugi ei tähenda, et neid sees kasutada ei või.

Riigilipud valmistame vastavalt lipu keerukusele, kas siidi- või digitaaltrüki tehnikas  või kasutades aplikatsioontrüki tehnikat.

Küsi personaalne pakkumine kontakivormi teel