Logolipud

Hetkel laos
Kirjeldus:

Logolipud trükitakse nagu ka riigilipud siiditrüki või digitaaltrüki tehnikas 100% polüester e lipukangale või võrk-kangale.

Kategooria:
Kirjeldus
 • Materjalid

  Kangastest: enamasti valmistme logolipud (mastilipud) 110-120 g/m2 polüesterkangast, mis on kasutusel lipukangana kogu maailmas. Kasutame (rohkem tungival soovil) ka 160 g/m2 kangast, mis meenutab natuke puuvillast kangast, kuid loogiliselt võttes ei kesta see lipp kauem mitte sellepärast, et materjal tugevam oleks vaid pigem sellepärast, et lipp lehvib vähem! Miks? Lipp puruneb enamasti lipu ääristusõmbluse tagant (mitte ei purune õmblus). Ja seda otsast, kuhu lipp lehvides kõige tugevama löögi saab. Mida raskem/paksem on kangas, seda suurem on see löögijõud ja seda kiiremini lipp puruneb! Me ei vaidle aga kellegagi ja kui on soov, siis teeme logolipud sellest kangast, mida klient soovib.

  Ühe alternatiivina valmistame logolipud aga võrkkangast. Kangas iseenesest on kangas ja puruneb lõpuks seegi. Milles seisneb selle eelis? Selles, et võrkkangale ei tehta õmblusi, mis teeb lipu omakorda kergemaks ja löögijõud seega väiksemaks. Kui kangas aga rebenema hakkab, siis vähemalt teoreetiliselt rebeneb see järgmise auguni (tegu on ju võrkkangaga) ja siis see lihtsalt irdub. Lippu vaadates aga jääb mulje, et lipp on terve, kuna ei lipu küljes ei ripu rebenenud õmblust! Kurvastuseks peab aga ütlema, et tegu on ikkagi kangaga ja lõputult ei püsi ka see ?

  Trüki tehnoloogia valik sõltub trükitavast kujutisest ja lippude kogusest. Siiditrüki puhul on suured ettevalmistus kulud, kuid väiksemad tootmiskulud. Samuti on siiditrükis raskendatud piltide ja muude värviüleminekutega kujunduste trükkimine.

  Digitaaltrükil on aga kallis tehnoloogia, mis tähendab, et trükitav kogus üksiku toote hinda eriti ei mõjuta. Suudame trükkida lippe kuni 320cm laiana! Seepärast on meie jaoks natuke imelik vaadata trükitud lippe, mis on mitmest jupist kokku õmmeldud! Mida rohkem on lipul õmblusi, seda raskem on lipp ja rohkem on kohti, kust lipp katkis võib minna!

  Kui riigilippudel on ettenähtud, et neid kasutatakse enamasti horisontaal asendis (lubatud erandid!), siis logolippude puhul määrab selle, kas tegu horisontaal või vertikaallipuga lipu tellija! Ka suuruste kohta on siin antud vabad käed, kuid kui lipp peaks minema kõrvuti riigilippudega, siis selle kohta võib saada põgusa ülevaate Lipu ABC´st

Lisainfo
Logolipu tüüp

Majalipp, Mastilipp

Lipukanga mõõtmed

105 x 165 cm, 115 x 180 cm, 135 x 212 cm, 150 x 236 cm, 165 x 259 cm, 183 x 288 cm, 200 x 314 cm

Lipuvarda pikkus

10 m, 11 m, 12 m, 3 m, 3.5 m, 4 m, 4.5 m, 5 m, 5.5 m, 6 m, 7 m, 8 m, 9 m

Scroll To Top
Close
Close
Close

Teie ostukorv

TEIE OSTUKORV ON TÜHI!

Tagasi poodi