Rannalipud

Hetkel laos
Kirjeldus:

Rannalipud parima hinnaga! Liputehasest saad tellida täpselt sellise rannalipu nagu soovid ning kõike seda mõistliku hinna eest. Kvaliteetsed rannalipud Liputehas.ee.

Reeglina paneme kokku rannalipu komplektid, mis koosnevad: lipust, mastist, rannalipu jalast ja kotist, mis need ära mahutab. Kuid kõiki neid on võimalik tellida ka eraldi!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:
Kirjeldus

Rannalipu kujud

Rannalipu kujud leiate allpool olevast valikust.

Rannalipu mõõdud

Standard rannalippude kõrgused algavad 200cm ja on kuni 500cm kõrged ja 55x-85cm laiad . Kui Teil endal on mastid, mis võimaldavad veelgi suuremaid lippe, siis andke teada mis mõõdus lipp Teid huvitab – teeme lipukanga Teile sobivas mõõdus!

Rannalipu mastid

Rannalipu mastid on meil kahte eri süsteemi: “SportFun” ja“Alu”

Rannalipu materjalina sobib tavaline lipukangas 110-120 g/m2 polüester või võrkkangast.

Sportfun mast on tugev 30mm diameetriga torudest koosnev mastisüsteem, mille kõige ülemisem osa on painduv ehk fiiber.

Alu mast on alumiiniumist ja voolujooneline mastisüsteem, mis võtab kuju juba alates keskmistest mastiosadest. Kõige levinum mastivalik!

 • Lipu materjalid

  Lipu materjalid

  Lipumaterjalid: enamasti valmistame logolipud (mastilipud) 110-120 g/m2 polüesterkangast, mis on kasutusel lipukangana kogu maailmas. Kasutame (rohkem tungival soovil) ka 160 g/m2 kangast, mis meenutab natuke puuvillast kangast, kuid loogiliselt võttes ei kesta see lipp kauem mitte sellepärast, et materjal tugevam oleks vaid pigem sellepärast, et lipp lehvib vähem! Miks? Lipp puruneb enamasti lipu ääristusõmbluse tagant (mitte ei purune õmblus). Ja seda otsast, kuhu lipp lehvides kõige tugevama löögi saab. Mida raskem/paksem on kangas, seda suurem on see löögijõud ja seda kiiremini lipp puruneb! Me ei vaidle aga kellegagi ja kui on soov, siis teeme logolipud sellest kangast, mida klient soovib.

  Aina enam kogub populaarsus võrk-kangas. Kangas iseenesest on kangas ja puruneb lõpuks seegi. Milles seisneb selle eelis? Selles, et võrkkangale ei tehta õmblusi, mis teeb lipu omakorda kergemaks ja löögijõud seega väiksemaks. Kui kangas aga rebenema hakkab, siis vähemalt teoreetiliselt rebeneb see järgmise auguni (tegu on ju võrkkangaga) ja siis see lihtsalt irdub. Lippu vaadates aga jääb mulje, et lipp on terve, kuna ei lipu küljes ei ripu rebenenud õmblust! Võrk-kangast lippude eluiga on võrreldes tavakangaga pikem ca 1,5 kuni 2x!

  Trükitehnoloogia valik sõltub trükitavast kujutisest ja lippude kogusest. Siiditrüki puhul on suured ettevalmistus kulud, kuid väiksemad tootmiskulud. Samuti on siiditrükis raskendatud piltide ja muude värviüleminekutega kujunduste trükkimine.

  Digitaaltrükil on aga kallis tehnoloogia, mis tähendab, et trükitav kogus üksiku toote hinda eriti ei mõjuta. Suudame trükkida lippe kuni 320cm laiana! Seepärast on meie jaoks natuke imelik vaadata trükitud lippe, mis on mitmest jupist kokku õmmeldud!

  Erinevus tavalise lipukanga ja võrk-kanga vahel on lipu lõpptöötlusel. Tavalise lipukanga puhul lipu servad õmmeldakse. Võrk-kanga puhul lipu servad töödeldakse kuumlõikusega. Kuna lipu lagunemine algab just lipu õmblusest (tuul rebib esmalt lipu küljest lahti just õmbluse) , siis võrk-kanga puhul jääb selline protsess ära. Lipp kulub, kuid see on silmale vähem häirivam. Lipu servad nö. “kuluvas ümmarguseks”

  Lisaks valmistame lippe decor (matt) kangale ja Satiin e Atlas (läikiv) kangale – neid lippe kasutatakse enamasti oma piduliku oleku poolest siselippudena ja paraadlippudena.

   

  Võrk-kangas ehk mesh

  võrk-kangas

  Tavaline lipukangas

  115g-m2-lipukangas
Lisainfo
Rannalipu kujud

A, B, C, D, E, F

Rannalipu mõõdud

S, M, L, XL

Rannalipu mastid

“SportFun” rannalipp, “Alu” rannalipp, “ECO” rannalipp

Scroll To Top
Close
Close
Close

Teie ostukorv

TEIE OSTUKORV ON TÜHI!

Tagasi poodi